למה צריך אתר קורסים לנשים?

יצירת עולם שווה דרך קידום נשים ונשיות

נשים יחד

השאלה למה צריך אתר קורסים היא חשובה, אבל יותר מעניין אותי לענות על שאלה אחרת…

10 סיבות למה מרגש אותי  להקים אתר קורסים אינטרנטיים לנשים?

  1. העתיד הולך לכיוון של למידה מקוונת ונשים צריכות להיות בחזית של זה כספקיות תוכן מעולות וכתלמידות סקרניות שרוצות לצמוח, ללמוד ולהתפתח מבלי בהכרח לצאת מהבית.
  2. קידום נשים עובר דרך היחס שלנו לכסף. הגיע הזמן שנבטל את הפרדיגמה של זמן= כסף. נשים כלואות בזה (גם גברים אגב, אבל נשים הן יותר פגיעות כלכלית)- מטפלות, מנחות, מרצות, מעבירות סדנאות או מספקות שירותים – אנחנו נותנות מהזמן, הכישורים והיכולות שלנו בתמורה לכסף. יצירת מוצרים דיגיטליים שנשים יכולות להעביר בהן את הערך וההשפעה שלהן ולא בהכרח את הזמן שלהן יכול לשחרר נשים רבות ממצוקה כלכלית ומרדף כלכלי מייגע.
  3. מרגש אותי לשווק נשים מוכשרות, נוטפות ידע ועתירות ניסיון שיכולות לשדרג ולקדם אותנו בעזרת הידע שלהן ושפעמים רבות לא טובות מספיק בלשווק את עצמן.
  4. מרגש אותי שנשים שלא יכולות לצאת מהבית יוכלו לקבל גישה לתכנים משני תודעה ופורצי דרך.
  5. מרגש אותי לייצר קהילה של נשים לומדות, מתפתחות ומגשימות את עצמן בכל תחומי החיים ועוזרות אחת לשנייה בתהליך.
  6. מרגש אותי לדעת שנשים ירכשו ידע שיעזור להן לעשות פריצות דרך בחיים שלהן ולהתקדם בחיים שלהן.
  7. מרגש אותי לחבר בין עולמות. ברור לי שמי שמחוברת יותר לרוחניות ונכנסת לרכוש קורס שקשור לרוח ומקבלת ממנו ערך, יכולה להביע עניין אחר כך בקורס שקשור למניות או נדלן או ניהול פיננסי ולקבל ממנו ערך בתחום שלא בהכרח הייתה מגיעה אליו אחרת.
  8. ידע, נסיון וחכמה אלה הדברים היחידים שאני מוכנה לשווק. הבנתי שאני לא יכולה להציע שום דבר אחר. למכור מוצרים פיזיים ולעודד צרכנות, או לחילופין לקדם רכישה של מוצרים שאומרים שיש משהו פגום באיך שנשים נראות, פשוט נוגד את הערכים ותפיסת העולם שלי (ניתוחים פלסטיים, הורדת שיער, קרמים, ביגוד, נעלים וכו').
  9. ברגע שיתאפשר, אחוז מהרווחים יופנו לקידום נשים ממצב סוציו-אקונומי קשה על ידי יצירת קורסים אינטרנטיים איתן ביחד, בהתבסס על החוזקות והכישורים שלהן ויצירת עוד אפיק פרנסה עבורן.
  10. זה אישי מאוד, אבל אני מרגישה שפריצת הדרך המשמעותית שאני עשיתי בחיים קרתה כשהייתי לראשונה במסגרת רק של נשים. בקורס מש"קיות ת"ש בצבא. הייתי לראשונה במסגרת של קורס עם בחור אחד וכל השאר נשים. הרגשתי מצחיקה יותר, חדה יותר ויצירתית יותר. הרגשתי שאני יכולה לפרוח. אני שואפת לייצר מרחב וירטואלי שנשים יוכלו לפרוח בתוכו.

אם יש לך כבר קורס אינטרנטי שמיועד לנשים או שאת רוצה לייצר קורס כזה, מוזמנת להירשם כאן

אם את רוצה להתרשם מהקורסים הקיימים כרגע, מוזמנת להיכנס לכאן