מגיע לי יותר – בדרך החוצה ממרוץ העכברים

28958945_10155426089326699_4761420330991073104_n

אני בת 32.
בגיל 40 אני רוצה לצאת ממירוץ העכברים. אני אמשיך לעבוד כי יש לי דברים חשובים לעשות בעולם. אבל זה לא יהיה כי אני חייבת. אלא כי אני רוצה.
עכשיו סיימתי סמינר של שלושה ימים עם מנטורים מכל העולם בשם start at the top.
שם הבנתי שאם אני רוצה לפרוש תוך 8 שנים כדאי שאני יעביר הילוך, אפילו שתיים.
בסמינר אחד הציטוטים שתפס אותי היה
You dont get what you deserve 
You get what you put up with.
ונמאס לי להשלים עם דאגות כלכליות. נמאס לי לעשות דברים שהם לא הייעוד שלי בשביל כסף.
הייעוד שלי הוא לקדם נשים עד שכולן ירגישו שוות ויהיו שוות, עד שכל הנשים יאהבו את עצמן וימצאו בעצמן את הבטחון לפרוץ קדימה ולזרוח בעוצמה.
תוך שנתיים אני רוצה לדבר על במות בארץ ובעולם, ליצור תוכניות ליווי שיוצרות פריצות דרך ונותנות כלים לאהבה עצמית ותחושת ערך ומסוגלות, להצליח להשפיע על מאות אלפי א.נשים, ליצור קהילות שחוגגות את השוני והשיוויון, שמייצרות תרבות שונה ומחברת ושיוויונית. אני רוצה לכתוב ספרים למבוגרותים וילדותים. יש לי כל כך הרבה להספיק!
וכך, קניתי תוכנית מנטורינג עם הא.נשים האלה שכל כך התרשמתי מהם, בסכום שמעולם לא חשבתי שאוציא. ועשיתי את זה בפחד והתרגשות גדולים ועם תמיכה מבן זוג שמאמין בי ומרגש אותי כל פעם מחדש.
כשעזבתי את העבודה כתבתי לכםן שאני רוצה הכל. השנה אני רוצה לפרוץ דרך בעשייה של מה שאני אוהבת ומה שמרגש אותי וגם להצליח להיכנס להריון ולהביא עוד חיים לעולם וגם ליצור לעצמי חיים של שפע ואורח חיים מאוזן.
גם וגם וגם.
יותר מתמיד אני צריכה שתחזיקו לי את התדר הזה. שזה אפשרי. כי אם זה אפשרי עבורי זה אפשרי עבורכןם ואין שום סיבה שזה לא יהיה אפשרי.
מגיע לנו והגיע הזמן שנפסיק להתפשר על החיים האלה. עכשיו זה הזמן.
אם הגעת עד הלום, תדעו שאני מעריכה את זה שאתןם עוקבות אחרי החיים המשוגעים שלי. שהלייקים שלכןם, התגובות בפומבי ובפרטי מחזקים אותי. שכל פעם שאני מפחדת אני יודעת שיש שם משהו שאני חייבת לעבור והרוח הגבית מכןם כל כך עוזרת לקפוץ קדימה. אז תודה.
Viva la vida 
Loca

הצטרפי לניוזלטר של אישווה

אהבת את הפוסט? מוזמנת לשתף

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *