למה המלצתי לחברה לספר על כך שמשתמשת בחיתולים ואיך אפשר לעזור לדניאל אור לשקם את חייה?

20170828_100653

"אולי תתחילי את הסרטון לקמפיין בלספר שאת משתמשת בחיתולים למבוגרים ואז תצחקי? זה יצליח להעביר את הציניות וההומור שבך. אלה שלא מכירים אותך צריכים לראות עד כמה את מיוחדת!"
כתבתי לה. מעולם לא חשבתי להמליץ למשהי לספר על החיתולים שלה ובטח לא כדרך לגייס כסף. אבל גם מעולם לא הכרתי משהי כמו דניאל אור.
דניאל עברה חיים שגם בהוליווד לא יצליחו לדמיין תסריט כזה. ראיינתי אותה לבלוג לפני 3 שנים, אפשר לקרוא פה ראיון מעמיק איתה.
אבל בקצרה, דניאל עברה פגיעה מינית קשה כילדה, הוצאה מביתה ועברה במוסדות רווחה, בתור נערה נכנסה למערכת יחסים מתעללת של שנים, היא הצליחה להגיע למקלט לנשים מוכות. שם היא התחילה לשקם את חייה וגילתה שבן הזוג שלה השאיר אותה עם חובות שרשם על שמה. היא חזרה לשדרות, אם חד הורית לשלוש ילדות קטנות. פעילה חברתית למען זכויות נשים שגם ייצגה אותנו בועדות בכנסת.
בשנה שעברה היא עשתה תפנית מדהימה בחיים שלה והחלה לימודי משפטים. החלום שלה להיות פרקליטה של נפגעות תקיפה מינית ונשים שחוו אלימות במשפחה. לעזור לנשים מתוך ההיכרות המאוד אישית שלה עם מצבן.
בחודש מאי, העולם שלה רעד שוב. חולייה זזה לה בגב, מה שהוביל לכאבים בלתי נסבלים ולחוסר תפקוד. היא עברה ניתוח גב מורכב. וכעת לפניה שנה של שיקום מפרך.
השיקום בתל השומר, היא לא מסוגלת לשבת בתחבורה ציבורית וזקוקה למוניות ספיישל. היא צריכה לעבור טיפולים מגוונים לשיקום. ולצערה הרב, יש לה פגיעה בסוגרים מה שמחייב אותה להשתמש בחיתולים.
ועכשיו אני אחזור להתחלה.
דניאל, עם כל מסלול החיים שלה, היא אחת הנשים החריפות שהכרתי. היא כותבת בחסד. הכרתי אותה דרך המילים שלה בקבוצה בה שתינו היינו חברות. והתפלאתי מהאישה הזאת, עם המסלול חיים הקשה שמתעקשת על מזון בריא לילדות שלה, ששואלת שאלות, שבודקת, שנלחמת על הזכויות שלה ושל אחרות ובעיקר שצוחקת. שמסוגלת לבקש ממים של הומור שחור כדי להתמודד עם האתגרים שהחיים האלה מזמנים לה.
דניאל רצתה לאסוף 30,000 שקל בגיוס המונים, עבור שיקום לשלושת החודשים הקרובים. אני שכנעתי אותה לגייס 120,000 שקל. אין שום סיבה שהיא תהיה בלחצים כלכליים בשנה הקרובה.
היא צריכה להתמודד מול עמיגור, כדי להשיג דירה שהיא לא בקומה השלישית, כי היא לא יכולה להגיע אליה וכרגע גרה אצל הוריה. היא צריכה להיות שם עבור שלוש ילדות קטנות. והיא חייבת להשתקם כדי לחזור למסלול של הגשמת החלומות שלה. לטובת כולנו.
יש נשים מדהימות שהתגייסו ותרמו תשורות סופר שוות ותשורות נוספות יתווספו במהלך הדרך.
יש לנו 41 ימים לגייס עוד 115,000 שקל. אין אמצעים לעשות קידום ממומן.
אתם פשוט תאלצו לשתף את זה. ולתמוך.
למה? כי אם זה היה סרט, הייתם יושבות במושבים ומייחלות שיהיה פה סוף טוב. שתהיה התערבות שתשנה את הגורל של האישה הזאת.
ויש לכןם יכולת להיות ההתערבות הטובה הזאת.
כל הפרטים כאן : https://bit.ly/daniel-or-fund
יאללה בואו נעשה ניסים. מגיע לה ולבנות שלה.

הצטרפי לניוזלטר של אישווה

אהבת את הפוסט? מוזמנת לשתף

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *