איך תגיבי אם את בחברת גברים ואחד מהם מתרברב על איך הוא דפק משהי והלך?

14741874_10154707724056349_428544190_n
בעבר שתקתי. בדרום אמריקה הייתי עדה לשיחות של חבורות גברים שידעו או לא ידעו שאני ישראלית. שיחות שגורמות לך להרגיש חסרת ערך, שגורמות לך לשנוא כל אטום בגוף שלהם, שגורמות לך לא להבין איך יכול להיות שזה בסדר לדעתם לדבר ככה על נשים. אז כשקראתי את הפוסט של Rony Cohen ב‎Supergirl זה אופי על הסיטואציה הזאת בדיוק ואיך היא התמודדה איתה ביקשתי את אישורה לשתף בבלוג כהשראה. תזכורת לא לשתוק. פמיניזם ביום יום, גרסת המתקדמות לפניכן:
 –
“יום שבת בבוקר, ג׳חנון אצל חבר, עם חברים.
רוב החברים שלי הומואים, גם המארח וגם המוזמנים וכרגיל, רק בעלי- לא.
פתאום מגיע אורח נוסף. בחור חדש. אנחנו לא מכירים. ואני כמובן מייד ניגשת להכרות עם מגוון שאלות לא נגמרות.
אהלן אהלן, מה קורה, מי אתה, בן כמה, גיי? אה, לא?! מאיפה, מה עושה, מה את עושה, יש חברה? אפשר להכיר לך? אתה נראה לי חמוד. יש לי מלא חברות שוות רווקות. ואחותי הקטנה, מדהימה.
ואני שואלת ושואלת והוא עונה ועונה. ואז ברגע של שתיקה הוא מנצל את ההזדמנות, מדליק סיגריה, יוצא למרפסת ומספר לכולנו שבדיוק חזר מחופשה באמסטרדם ואיזה קטע מטורף היה לו, אנחנו חייבים לשמוע. אז זהו, שגם אתן חייבות לשמוע. זה לא יהיה ציטוט, אבל אני חותמת על זה שזה נאמן למקור.
הוא טס לאמסטרדם עם חבר, כל היום שותים ומעשנים. בקיצור, בלילה, הוא נכנס לטינדר, היה לו מאטצ׳ עם איזו רוסיה, מפה לשם הוא הולך אליה לדירה, היא פותחת לו חלקית את הדלת אבל יש אצלה חברות אז היא לא יכולה להכניס אותו, אז הם ירדו למטה ואיזה מגניב, היא מצצה לו ברחוב. אבל חכו, זה עוד לא הקטע.
הוא חזר למלון. חבר שלו בחדר, גמור. הוא נכנס שוב לטינדר (כנראה המציצה ברחוב לא הספיקה). עוד מאטצ׳. עוד רוסיה. ולא תאמינו אבל עוד פעם יש אצלה אנשים והחבר שלו גמור בחדר ואיזה באסה אי אפשר להפגש. לא נורא, מחר.
מחר מגיע. וכמובן הוא גבר שאם הוא מבטיח שמחר, אז הוא מקיים. מפה ולשם, קובעים להפגש. אבל איפה?!? החבר עדיין גמור בחדר, אצלה עדיין יש אנשים בדירה, הוא בודק על חדר במלון לכמה שעות (איזה לארג׳- איך אני אוהבת גברים לארג׳ים), אבל אין מקום, בסוף היא נשברת, אומרת לו בוא אליי. הוא הולך אליה. ובנות, תחזיקו חזק, כי עכשיו מגיע ה-קטע הוא מגיע לאותה דירה ב-ד-י-ו-ק שהוא היה בה אתמול! הרוסיה שותפה של הרוסיה! ועכשיו זה ציטוט: ״הייתי בשוק. מה הסיכוי? אז נכנסתי, דפקתי אותה והלכתי״.
ועכשיו מתחיל ״פוסט ההיכרות״ שלי, נעים מאוד קוראים לי רוני ואני לא מוכנה לשמוע שמדברים ככה על נשים (פה נגמר פוסט ההכרות ומתחיל ציטוט, שלי).
״תקשיב. בנקודה הזאת של היום מחקת כל מחשבה טובה שהייתה לי לגבייך. אני מזועזעת. אני פגועה. אני בהלם. אתה אדם נאור. אפילו נחשב מלח הארץ. קיבוצניק, סיירת מטכ״ל. דפקתי? אמרת עכשיו דפקתי? התרברבת במציצה ברחוב? איכס. איכס. אתה בן 30. אני נחרדת. אני מובחלת. אני בוכה. אני פיזית בוכה. זה לא הגיוני שאתה מדבר ככה.״
מתקפת גברים עטה עליי. הן רצו את זה. הן ביקשו את זה. הן יזמו את זה. הן השתתפו בזה. את אדם חשוך. נשים גם רוצות סקס. את מבטלת את המין הנשי. ואז הוא הגדיל לעשות ואמר: ״היא אפילו סימסה לי תודה״. ממש ציטוט משירו של חיים משה: ״תודה על כל מה שנתת…״
החברים ההומואים שלי פחות הטרידו אותי. הם מקיימים סקס בין גברים וזה דיאלוג אחר לגמרי. אבל הוא, הטריד אותי מאוד. וגם אני הטרדתי אותו מאוד. חתכתי את הדיון והכרזתי שאני והוא לא נגיע לעמק השווה ושאני לא מעוניינת לנסות להסביר לו דברים שלא יבין, אבל הוא התעקש. נגעתי לו במשהו. הוא שאל את בעלי איך הוא ״נותן לזה יד״ ובעלי חייך ואמר לו: ״היא לא משהו ששולטים בו״.
התנסחות כמו ״דפקתי״ והתרברבות על מציצה ברחוב הם מעשים אלימים מבחינתי. כן. השפה שלנו היא אנחנו. זו החפצה. זו אלימות. זה פסיבי מול אקטיבי. זה משהו שאני לא יכולה להכיל. זה מעליב אותי. עצרו הכל ודמיינו רגע שמישהו דופק אתכן. הוא דופק. אתן רק שם. והוא- דופק.הוא לא הבין. עצוב לי להגיד את זה, אבל הוא גם לא יבין. והוא נחשב מהטובים מאלו שהייתן מתאהבות בהם. מאלו שאת רוצה לסדר לאחותך הקטנה. שידפוק אותה.
ולא, אני לא מתחסדת. אני מאוד אוהבת סקס. ולא אין לי בעיה עם סקס מזדמן, זה לא ה cup of tea שלי, אבל זה ממש לא מטריד אותי. מה שכן מטריד אותי זה חיסור החיבור לאישה שמצצה לו ברחוב ולזו שהוא דפק כמה שעות אחרי. ואגב, כשאחד החברים שאל אותו אם הוא אמר למספר 2 שהוא ביקר בדירתה לפני שעות ספורות הוא אמר: ״מה אני דפוק? מה אני אהרוס לעצמי?״ ואני אמרתי לו אז בעצם הסתרת מידע מהבחורה, כי ידעת שכנראה היא לא תשכב אתך ובעצם ביטלת את זכות הבחירה שלה. איכס. שוב בחילה. אבל בנות בחילת השיא הגיעה כשהוא ניסה לדבר אל לבי וסיפר לי שקרו לא מעט פעמים בהן הגיעו אליו בחורות שהוא ממש לא רצה לשכב איתן, אבל הוא עשה זאת בכל זאת, בשבילן, כי הוא רצה לתת להן את מה שהן כל כך רצו.

וואו. וואו. וואו.

אמרתי לו שאני חושבת שהוא לא מבין. הוא לא מבין שרוב הנשים לא מפיקות הנאה מלמצוץ סתם זין לא מוכר ברחוב קר וחשוך באמסטרדם באמצע הלילה. שרוב הנשים היו מעדיפות איזה דינר או דרינק לפני. אמרתי לו שאף אישה לא רוצה שיגידו עליה שדפקו אותה. שאם יש לו אחות שיחשוב עליה. על מישהו מדבר עליה ככה. אמרתי ואמרתי ואז בסוף סיפרתי לו עליכן. על הקבוצה הזו ואמרתי לו כשאני ארגע, אני אספר להן הכל. אני חייבת. אז לקח לי 3 ימים להירגע. אבל הנה סיפרתי.”

14581339_10154704520576349_1469748902486803740_n

הצטרפי לניוזלטר של אישווה

אהבת את הפוסט? מוזמנת לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך