6 עצות לא שגרתיות לזוגיות לכבוד יום האהבה

74139_457335351698_3993932_n

למזלי, לשמחתי, בורכתי בכך שמאז שנולדתי הייתי מאוד מאוד אהובה. למה זה ברכה? כי זה לא מובן מאליו. כי יש אנשים בינינו שלא חוו אהבה כזאת מילדות, כי יש כאלה שנאבקו על פירורי אהבה ויש ילדותים שכרגע נאבקים בשביל זה. אם גם את/ה בורכת בזה, תחבקי את זה בשתי ידיים. תעריכי. כי האהבה הזאת שזכינו לה מלווה אותנו לאן שרק נלך.

אז בתור אישה אהובה שזוכה גם לאהוב, חשבתי לחלוק מחשבות בנושא:

  1. איפה שיש שקרים יש בדידות. אל תשקרו. אל תסתירו. אל תדחיקו. אל תחביאו הצידה. אין זווית לא מחמיאה. החיים לא מחמיאים תמיד. זוגיות מבחינתי היא שותפות. כמו שלא מקובל שהשותף שלך לעסק ישקר לך על נתונים, כך לא יעלה על הדעת שהשותף לחיים שלי יסתיר ממני משהו. וזה ק-ש-ה! קשה לדבר על הכל. אבל זה שווה את זה.
  2. תשמרו על תדר. אני אסתכן בכך שאצא רוחניקית הזויה ואגיד שאני עוד אקדיש לזה פוסט בפני עצמו. אבל ליום האהבה, חשוב לי להגיד שכבן/ת זוג, החובה שלנו היא לשמור על התדר של מי שאנחנו אוהבות. מה זה אומר? זה אומר שיש ימים שחרא לי ואני מתנהגת בהתאם. אני מצפה מהאיש שלי שיאהב אותי כפליים באותם רגעים. שיהיה זה שמזכיר לי שזה רק יום כזה. ושהכל בסדר. אני יודעת שאני עושה את זה עבורו. כשיש לו יום קשה. אני שולחת לו אהבה ומחזיקה את התדר של כמה שהאיש הזה נפלא. למי שעדיין לא ברור מה לעזאזל אני רוצה, אני אלך על דרך השלילה- זה בלתי נסבל להיות עם מישהו/י שרק רואה בך את הרע, שמצפה כבר שתיכשל, ששיפוטי כלפי כל מה שתגידי. זה הרסני אפילו. כי זה מייצר דינמיקה רעילה. הסעיף הזה בא להגיד- ההפך! תהיו הראשונות לפרגן, לראות את הטוב, לשפוט לכף זכות, לזכור חסד נעורים.
  3. כולן מפליצות. ומתקמטות או משמינות או מלבינות. מה שאני באה להגיד שאשליית הדיסני והחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה היא שקר שעשה לנו נזק. גרם לנו לחשוב שכולן מתעוררות מושלמות בבוקר חוץ מאתנו, שלאף אחת אין הבל פה בבוקר ושאנחנו צריכות להיות משהו שאנחנו לא. תאהבי את המציאות כפי שהיא ותצפי שיאהבו אותך כפי שאת. הסקס הרבה יותר טוב, כשאת לא חושבת על איך הגוף שלך נראה, נשמע או מריח ופשוט מתרכזת בלענג ולהתענג.
  4. תאהבי כמו שאת רוצה שיאהבו אותך. לא פחות. לא יותר. אהבה זה חסד. אל תנסי לשנות אותו/ה. זה בלתי אפשרי. תאהבי אותו כפי שהוא ותצפי שיאהב אותך כפי שאת. לא פחות. לא יותר. ותדחפו אחת את השני למעלה. תאמינו אחד בשנייה ובמה שאתם יכולות לעשות! תצמחו יחד.
  5. מונוגמיה היא רק דרך אחת לזוגיות. יש עוד אלף. זוגיות פתוחה, חילופי זוגות, פוליאמוריה, זוגיות ללא מגורים, שותפות זוגית לא על בסיס רומנטי. איי דונט נואו. יש מלא. אם יש אהבה ורצון לביחד, תיצרו את מה שנכון ומתאים לכןם. אין לך באמת שמץ של מושג מה הולך אצל הזוג הזה שהכול נראה אצלו מושלם. וזה גם לא באמת משנה. מה שעבד לאחרים לא יעבוד לכם ומה שעובד לכם לא יעבוד לאחרים. מה שאני כן יודעת, זה שחשוב לנסות וחובה לדבר על זה ושאין טאבואים בעולם כלל.
  6. טיפול זה בריא. כמו שאני אוהבת מסאז', או דיקור או שאני הולכת לרופאה כשאני מרגישה לא טוב. אם משהו מרגיש ביניכם לא טוב – תטפלו! לא כשאתם על סף פרידה. כשאתם מרגישים שהאהבה מגיעה למבוי סתום. שהשיחות חוזרות על עצמן. שאתם מנהלים ריבים על ריפיט. תפרגנו לעצמכם טיפול!

תאהבי ותהיי נאהבת זו הברכה שאימא שלי תמיד בירכה אותי ואני באמת מרגישה מבורכת ורוצה לברך גם אותך!

שתמיד נחגוג אהבה 🙂

אשמח לשמוע מה חשבתןם !

4 מחשבות לא שגרתיות על בגידה והקשר לפטריארכיה

מכתב אהבה מודרני

הצטרפי לניוזלטר של אישווה

אהבת את הפוסט? מוזמנת לשתף

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *